V našem bistru v podzámčí vás královsky pohostíme

V kouzelném prostoru pod historickými valenými klenbami přímo u zámku Orlík najdete naše bistro a zároveň prodejnu lokálních výrobků naší zkušené rodinné firmy Foodin. Míst uvnitř máme až pro 100 hostů a můžeme nabídnout též zahrádku či soukromý parking pro 30 vozů. 

Jedno zda pořádáte firemní akci, jako je seminář, konference, prezentace, workshop, pracovní snídaně, brunch, oběd či večeře, večírek, oslavy, koktejly, grilování na grilu značky Vulcanus nebo třeba teambulding, prostory vždy rádi propůjčíme k jakékoli příležitosti. Vč. soukromých.

Zároveň vám na ni můžeme rovnou připravit skvělý catering z lokálních surovin. A pro všechny druhy akcí máme připravenou i potřebnou techniku (například projektor, plátno, ozvučení atd.)

 

Chcete-li účastníky “zájezdu” na památku obdarovat, můžete pro ně objednat i dárkové krabice (lze na ně vypálit i logo), které plníme lokálními dobrotami a ekologickými reklamními předměty.

Zábavný program u nás a v našem okolí? Hračka!

Orlík, to není jen zámek. To jsou i zámecké zahrady, výlety po okolní přírodě a zajímavostech, koupání, výlety lodí, … Záleží, jakou máte představu a vše společně doladíme. Můžeme celou akci, která stmelí váš tým, pojmout jako vybraný gastronomický zážitek, turistický zájezd s poznáváním lokálních podniků (např. pivovary, farmy apod.) nebo jako outdoorovou akci. 

A v našich prostorách můžete uspořádat i různé firemní prezentace, konference, večírky, párty, koktejly či oslavy. Vždy se můžete spolehnout na solidní zázemí s wifi, promítacím plátnem, mikrofonem atd. Kromě vnitřních prostor není problém využít přilehlou zahrádku, kde často grilujeme na českém grilu zn. Vulcanus. A k dispozici je rovněž soukromý parking pro 30 vozů. 

V bistru Orlík v podzámčí vás královsky pohostíme

V naší provozovně nabízíme snídaně, brunche, coffee breaky, obědy, svačiny, večeře, grilování, degustační menu. Co vás jen napadne. A také připravujeme piknikové koše plné delikates. Občerstvení vždy kouzlíme z produkce od malých českých a moravských farmářů a výrobců.

Chcete-li zároveň účastníky svého zájezdu obdarovat, můžeme pro ně objednat dárkové krabice (lze na ně vypálit i logo), které plníme lokálními dobrotami a ekologickými reklamními předměty.

Ubytování v malebném okolí Orlíka nad Vltavou

Zámecký komplex Orlíku sice zatím nedisponuje ubytovacími kapacitami, nicméně v okolí narazíte na úžasné apartmány. Například doporučujeme nově otevřené Apartmány U rybníčku ve vesničce Kostelec nad Vltavou vzdálené 8 minut od nás. V současné době nabízí ubytování v 1 dvoulůžkovém, v 1 třílůžkovém (s možností přistýlky) a 3 čtyřlůžkových apartmánech.

Dále se dá ubytovat v Penzionu U Nováku v další sousední vesnici, a to Kožlí, která je vzdálena pouhé 4 minuty od Bistra. A to není zdaleka vše. Stačí nám dát vědět, kolik vás ve “výpravě” dorazí a vše kapacitně vyřešíme. Navíc 1. září u nás otevřeme malý apartmán pro návštěvy. 

Vyrazte po okolí v poklidném pěším tempu 

Přímo na Orlíku můžete navštívit známý zámek a park v anglickém stylu, kde najdete známou Schwarzenberskou hrobku. Po úbočí Orlické přehrady se vinou i různé cesty a stezky přírodou s pěknými výhledy. Navštívit můžete i místní akvárium či vyrazit na plavbu lodí Orlík-Zvíkov. Oblíbená je také naučná stezka Orlík–Zvíkovské Podhradí či Sedláčkova stezka z Písku na Orlík. No a v parných měsících se rozhodně nabízí zchlazení v Orlické nádrži (v okolí je mnoho míst).

Výletní destinace pro výlety autem i na kole

Dorazíte-li autem či si doveze vaše firemní výprava cyklistickou výbavu, máme pro vás množství tipů na místa, která rozhodně stojí za prozkoumání. Například pivovary, manufaktury, farmy či hrady – příkladem je třeba jen pár kilometrů vzdálený Zvíkov či zámek v Blatné s daňky. Dále doporučujeme i historická města Písek a Tábor nebo rozhledny (např. Onen Svět či Miladu).

Pro dobrodružnější povahy stojí za zmínku bungee jumping ze Zvíkovského mostu. A dále se nabízí návštěva samotné přehrady Orlík, vodní svět Kozárovic, poutní místo Maková hora, zřícenina hradu Vrškamýk a tamtéž rozhledna či zámek Starosedlský hrádek. Nebo zážitkový park Zeměráj, vyhlídková věž Vojna, naučná stezka Padák či Hornické muzeum v Příbrami.

Uspořádejte u nás svou firemní akci – jsme tu pro vás!

Máte již v hlavě firemní akci a třeba i konkrétní datum? Pak doporučujeme využít náš nezávazný poptávkový formulář níže. Chcete-li se nejprve o možnostech pobavit, jednoduše nám napište e-mail na info@bistroorlik.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 603 425 156.

 

Těšíme se na vás!

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Děkujeme za odeslání!