top of page

V našem bistru v podzámčí vás královsky pohostíme

V kouzelném prostoru pod historickými valenými klenbami přímo u zámku Orlík najdete naše bistro a zároveň prodejnu lokálních výrobků naší zkušené rodinné firmy Foodin. Míst uvnitř máme až pro 100 hostů a můžeme nabídnout též zahrádku či soukromý parking pro 30 vozů. 

Jedno zda pořádáte firemní akci, jako je seminář, konference, prezentace, workshop, pracovní snídaně, brunch, oběd či večeře, večírek, oslavy, koktejly, grilování na grilu značky Vulcanus nebo třeba teambulding, prostory vždy rádi propůjčíme k jakékoli příležitosti. Vč. soukromých.

Zároveň vám na ni můžeme rovnou připravit skvělý catering z lokálních surovin. A pro všechny druhy akcí máme připravenou i potřebnou techniku (například projektor, plátno, ozvučení atd.)

 

Chcete-li účastníky “zájezdu” na památku obdarovat, můžete pro ně objednat i dárkové krabice (lze na ně vypálit i logo), které plníme lokálními dobrotami a ekologickými reklamními předměty.

Zábavný program u nás a v našem okolí? Hračka!

Orlík, to není jen zámek. To jsou i zámecké zahrady, výlety po okolní přírodě a zajímavostech, koupání, výlety lodí, … Záleží, jakou máte představu a vše společně doladíme. Můžeme celou akci, která stmelí váš tým, pojmout jako vybraný gastronomický zážitek, turistický zájezd s poznáváním lokálních podniků (např. pivovary, farmy apod.) nebo jako outdoorovou akci. 

A v našich prostorách můžete uspořádat i různé firemní prezentace, konference, večírky, párty, koktejly či oslavy. Vždy se můžete spolehnout na solidní zázemí s wifi, promítacím plátnem, mikrofonem atd. Kromě vnitřních prostor není problém využít přilehlou zahrádku, kde často grilujeme na českém grilu zn. Vulcanus. A k dispozici je rovněž soukromý parking pro 30 vozů. 

V bistru Orlík v podzámčí vás královsky pohostíme

V naší provozovně nabízíme snídaně, brunche, coffee breaky, obědy, svačiny, večeře, grilování, degustační menu. Co vás jen napadne. A také připravujeme piknikové koše plné delikates. Občerstvení vždy kouzlíme z produkce od malých českých a moravských farmářů a výrobců.