top of page

O nás a našem projektu 

Bistro Orlík a prodejna lokálních výrobků

Bistro naší rodinné firmy

Chystáte se uspořádat akci a chcete ji učinit nezapomenutelnou? Pak se určitě obraťte na nás! Pohostíme vás v našem bistru na Orlíku, kde se na hosty bude těšit náš netradiční catering. Ten vždy dle preferencí klienta vyčarujeme z lokálních surovin z Čech a Moravy. A to od námi prověřených menších farmářů a producentů. Nebo občerstvení přivezeme až k vám. Jak si povíte. Díky našemu přístupu mají u nás hosté možnost ochutnat něco jiného a zároveň se i seznámit s původem surovin, ze kterých je jídlo připraveno. Navíc jim můžeme nabídnout i naše vlastní výrobky. Menu máme pestré, například v něm najdete řadu kvalitních mas a sýrů (čerstvých i zrajících), uzenin či zeleniny. A zvládáme potěšit jak milovníky masa, tak i vegetariány a vegany.

Seznamte se s námi blíže

Jsme zkušená rodinná firma, která klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Navíc neustále po celém Česku hledáme něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně, a tak zároveň podporovat lokální ekonomiku.

A minimalizovat naši ekologickou zátěž.

Naším heslem je, že základem dobrého jídla jsou vždy především kvalitní suroviny a výrobky.

JAN_5908_result.jpg

Petra Pavičová

Majitelka, zakladatelka,

na starost má studenou kuchyň

JAN_5985_result.jpg

Predrag Pavič

Spolumajitel, marketing,

jeho doménou je teplá kuchyň

Jak naše bistro vypadá

Koho jsme již pohostili

Nezávazná poptávka

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Děkujeme za odeslání!

bottom of page