Oslava narozenin na Orlíku 

Poručit si můžete jídlo, pití – vše navíc pěkně lokální!

Plánujete narozeninovou oslavu? Chcete oslavence i hosty překvapit? A část starostí ideálně nechat na někom jiném? Tak se vyloženě nabízí párty uspořádat u nás na Orlíku ve stylovém bistru hned vedle známého českého zámku! Vše se může odehrát v prostorném sálu nebo venku na zahradě, kde je i v létě příjemný stín. Poručit si můžete jídlo, pití – vše navíc pěkně lokální!

Během let jsme hostili různé párty, svatby, večírky, a tak máme mnoho a mnoho zkušeností. V našem bistru rádi obsloužíme masožravce a hravě zasytíme i zaryté vegetariány či vegany. 

Narozeninové menu se vším všudy

K jídlu si můžete poručit kromě tematického dortu třeba sladké či slané jednohubky a dezerty, obložené talíře s variacemi sýrů a pršutů, trhaných mas či salátů. Dále rádi posloužíme například nakládanou zeleninou, ale i poke bowls, jarními závitky nebo sendviči onigirazu. Nebo na zahradě rozehřejeme náš profesionální gril Vulcanus a připravíme poctivé steaky?
A co by to bylo za oslavu bez přípitku a pití? Těšit se můžete na skvělé víno, pivo z lokálního pivovaru nebo třeba různé domácí limonády. A v zimě třeba na naše punče nebo čaje.

Pouze ty nejlepší lokální suroviny

Jídlo připravujeme vždy ze surovin českých a moravských producentů, farmářů a výrobců (osobně je známe a jejich produkty jsme sami okusili), žádné řetězce ani polotovary! Na tom si zakládáme. Jedině tak můžeme garantovat, že u nás si pochutná každý. A že celá akce bude jak kulinářským požitkem, tak i zážitkem. Řada surovin je zároveň rovněž v bio kvalitě. 

Napište nám a dáme se do příprav!

Pokud si přejete uspořádat oslavu narozenin u nás v bistru v Centru lokálních produktů, stačí nám jen vyplnit formulář níže a my vám připravíme co nejpřesnější nabídku. A detaily doladíme.

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Děkujeme za odeslání!