top of page

Aktuální otevírací doba v 1. čtvrtletí roku 2023

Pro veřejnost máme v zimních měsících zavřeno. Otevíráme pouze pro předem objednané soukromé a firemní akce či po domluvě pro zájemce o nákupy výtečných lokálních dobrot.Od ledna do cca poloviny března budeme mít pro veřejnost zavřeno, vyjma dnů, kdy se vyčasí – otevírací dobu pro tyto případy vždy předem vypíšeme na našem Facebooku, včetně menu.


Otevřeno máme přes zimu pro objednané akce

Plánujete-li ovšem jakoukoli soukromou či firemní akci, stačí nám jen vyplnit formulář a na všem se domluvíme. Rádi u nás pořádáme oslavy narozenin a výročí, rodinné sešlosti, svatby, firemní snídaně, konference (na ty tu máme i projektor, plátno a mikrofon), večírky apod. Parking přímo u zámku samozřejmostí. Míst u nás v bistru máme až pro 100 hostů.

Pro akce budeme přes zimu připravovat degustační sezónní menu z lokálních surovin. Na co se tedy můžete těšit? Například na zvěřinu, mladé hovězí, čerstvé ryby, … je toho spousta. A nebojte, rozhodně nezapomínáme ani na vegetariány a vegany. Stačí nám jen upřesnit preference vašich hostů a vykouzlíme takový catering, na kterém si pochutná každý host.

Skvělé jídlo u nás doprovází vždy i skvělé pití jako je víno, pivo z místních pivovarů či naše domácí limonády. A to vše nikdy není problém ozvláštnit různými českými dobrotami.


V případě zájmu o nákupy v naší prodejně lokálních výrobků nám prosím předem zavolejte. Regály máme plné všech možných delikates, od medů a povidel, přes různá česká vína po pesta, paštiky či pálenky. Což je jen drobná ochutnávka z široké nabídky. A to vše vám rovněž rádi zabalíme do designových či kratových dárkových krabic, které lze opatřit logem či vzkazem.

Objednejte si naše prostory s cateringem na pár kliků

Z Prahy či Budějovic je to k nám 80 km (přibližně hodina a 15 minut), z Tábora, Strakonic nebo Příbrami cca 40 km, z Blatné, Sedlčan či Písku jen kolem 30 km. Milevsko je pak ani ne 20 km.


Máte v hlavě konkrétní akci a nějaké datum? Určitě nám dejte vědět a můžeme se společně pustit do vymýšlení programu. Doporučujeme využít nezávazný formulář. Chcete-li se nejprve o akci pobavit, napište nám na catering@foodin.cz nebo zavolejte na 603 425 156. Těšíme se!


bottom of page